pobieranie, z internetu · pozostałe

#diykreatywnepiatki edycja 1. czas – karty do pobrania

Instagram pochłonął nas do reszty za sprawą możliwości które daje. Możliwości bezpośredniego kontaktu z Wami oczywiście 🙂 Nie daje jednak możliwości przekazania dłuższych treści oraz, co najważniejsze, plików do pobrania, a z tymi przychodzimy dzisiaj do Was 🙂
Razem z zabawkihandmademama.pl, którą znajdziecie również na instagramie https://www.instagram.com/zabawkihandmademama// przygotowaliśmy dla Was wyzwanie #diykreatywnepiatki . Tematem pierwszej edycji jest CZAS. „Mamy czas, czas nie goni nas” śpiewała Arka Noego… Ale jak ten czas pokazać dzieciom, gdy jest a fizycznie go nie ma? A może jednak jest? Albo chociaż jego namacalne dowody? Jak wprowadzić dziecko w świat kalendarza czy zegara?
Na te i inne pytania związane z czasem odpowiadamy wspólnymi siłami pod #diykreatywnepiatki , jeśli masz ochotę dołączyć, odwiedź naszego IG, aby dowiedzieć się więcej!
My w celu wprowadzenia tak abstrakcyjnych pojęć stworzyliśmy karty – na początku posłużą nam do gry w memory ( co pozwoli nam zauważyć różnicę ułożeń wskazówek zegara), następnie będziemy odczytywać godziny. Wskazówka na kartach jest jedna, w celu izolacji trudności, warto jednak zapoznać dziecko z kompletną budową zegara, aby od początku miało świadomość jak wygląda odczytywanie czasu.
Zachęcamy również i Was do swobodnego pobierania kart oraz zabawy z czasem 🙂

dav
dav

KARTY DO POBRANIA:
Kliknij, aby pobrać zegary

Więcej o wydarzeniu:

41698823_847598648778382_5141884277826256896_n.jpg

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s